Blazer
₺799,00 KDV Dahil
₺2.599,00 KDV Dahil
Toplam 200 / 388 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

 

VİNTAGE BLAZER CEKET NEDİR

Öncelikle “Vintage” ne demek bundan bahsedelim. Vintage, bulunduğumuz tarihten en az 30 yıl önce üretilmiş olan ürünlere verilen isimdir. 30 yıldan daha önce üretilmiş ürün ve modeller ise “ANTİKA” olarak geçer.

Vintage blazer ceketler  ise bulunduğumuz yıldan en az 30 yıl önce  üretilmiş olan ürünlerdir.

Mothu  Vintage mağazamızda günümüzden tam en az 30 yıl önce üretilmiş olan vintage blazer ceket çeşitlerimizi bulabilirsiniz. Çoğunlukla 1980 yılına ait olan vintageceket koleksiyonumuz  içerisinde öncesi  ve sonrası yıllara ait birçok modeli de görebilirsiniz.

Birbirinden değerli  vintage blazer ceket modellerimizin bir çoğu dönemin ünlü markalarına ait olup, dönemin en iyi tasarımlarına sahiptir. Koleksiyonumuz içerisinde Saf yün Austria Bavarialara, el dokuma tweedlere saf ipek blazerlara da ulaşıyor olacaksınız.

Sınırlı sayıda bulunma imkanı olan ürünlerimizde stoklar ise tek adet olarak yer alır. Vintage blazer ceket bedenlerine ulaşmak oldukça zordur. Belirli sayıda ve stokta sizin için bulduğumuz nadir ürünlerimiz, artık sadece sizde olup yine size ait kalacaktır.

VİNTAGE BLAZER CEKET MODELLERİ

Bundan en az 30 yıl önce moda elbette farklıydı. Bu sebeple vintage blazer modellerinin kendine özgü tasarımları ve detayları, her dönemin modasında olduğu gibi ürüne ait dönemde göz kamaştıran ve kıskandıran tasarımlar yer alıyordu. Zamanın şartlarında insanların almak için sıraya girdiği nadir vintage blazer modellerini şimdi sizlerle ulaşılabilir fiyatlarla yeniden buluşturuyoruz.

VİNTAGE BLAZER CEKET BEDENLERİ

Bugün online alışveriş sitelerinde beğendiğiniz bir blazer ceketin  farklı renklerini ve bedenlerini bulabilirsiniz. Ancak bundan en az 30 yıl önce üretilmiş bir ceket  modelinin farklı bedenlerini bulmak oldukça imkansız.  Mothu  Vintage olarak standart denilebilecek kalıplarda ceketler temin ediyoruz. Farklı vintage ceket bedenleri elbette olacaktır. Büyük bedenlerden en küçük bedene kadar ürün bulunduruyoruz. Çoğunlukla kadın erkek kullanıma uygun unisex gruplara yer veriyoruz.  Ürün açıklamalarında beğendiğiniz vintage ceketin bedeninize ait olup olmayacağını kontrol edebilirsiniz. Tamamı Avrupa üretimi olan kazaklarımızın Türkiye beden karşılıklarına ve ölçülerine da yine aynı şekilde ürün açıklama bilgisinden ulaşıyor olacaksınız.

VİNTAGE BLAZER CEKET FİYATLARI

Ürünlerimizde sizler için ve herkesin ürünlerimize rahatlıkla ulaşması için en uygun fiyatlarla temin etmeye çalışıyor ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Vintage blazer ceket  fiyatları  marka, model, dönem,  kumaş ve işçiliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Vintage ceketlerde bugün nerde ise bu kalitede ulaşılması imkansız saf yünlere saf ipeklere alpaca yünlere denk geleceksiniz kalitelerine dokunduğunuzda inanamayacaksınız. Onlara iyi baktığınız sürece uzun yıllar sizlere eşlik ettiklerini göreceksiniz. Ancak her koşulda nadir bulunan ancak en üst kalitede olan ve özenle seçilmiş benzersiz ürünlerimiz için en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Vintage ceket  fiyatlarını karşılaştırmak isterseniz, sizin için listelediğimiz fiyat karşılaştırmalarını inceleyebilirsiniz

 
 
     

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR