VİNTAGE KAZAK NEDİR ?

Öncelikle “Vintage” ne demek bundan bahsedelim. Vintage, bulunduğumuz tarihten en az 30 yıl önce üretilmiş olan ürünlere verilen isimdir. 30 yıldan daha önce üretilmiş ürün ve modeller ise “ANTİKA” olarak geçer.

Vintage kazak ve hırkalar ise bulunduğumuz yıldan en az 30 yıl önce  üretilmiş olan ürünlerdir.

Mothu  Vintage mağazamızda günümüzden tam en az 30 yıl önce üretilmiş olan vintage kazak hırka  çeşitlerimizi bulabilirsiniz. Çoğunlukla 1990 yılına ait olan vintage kazak koleksiyonumuz  içerisinde öncesi  yıllara ait birçok modeli de görebilirsiniz.

Birbirinden değerli  vintage kazak hırka modellerimizin bir çoğu dönemin ünlü markalarına ait olup, dönemin en iyi tasarımlarına sahiptir. Koleksiyonumuz içerisinde Carlo Colucci, Coogi, Kappa, Benetton,Adidas, Nike, Puma, gibi dünya markalarına ait kazak hırkalarda bulabilirsiniz.

Sınırlı sayıda bulunma imkanı olan ürünlerimizde stoklar ise tek adet olarak yer alır. Vintage kazak hırka bedenlerine ulaşmak oldukça zordur. Belirli sayıda ve stokta sizin için bulduğumuz nadir ürünlerimiz, artık sadece sizde olup yine size ait kalacaktır.

VİNTAGE KAZAK MODELLERİ

Bundan en az 30 yıl önce moda elbette farklıydı. Bu sebeple vintage kazak hırka modellerinin kendine özgü kullanılan renk tonları örmesinde dokumasında kullanılan motifler çizgi roman kesitlerine  yer veren aplike detayları onu bugün yegane kılan parçalar yapıyor.  Missoni, Carlo Colucci, Coogi, Kappa, Benetton kazakları tasarımları ve renkleri ile kıskandıran parçalardı. Bu nadir vintage kazak modellerini şimdi sizlerle yeniden buluşturuyoruz.

VİNTAGE KAZAK BEDENLERİ

Bugün online alışveriş sitelerinde beğendiğiniz bir kazağın farklı renklerini ve bedenlerini bulabilirsiniz. Ancak bundan en az 30 yıl önce üretilmiş bir kazak modelinin farklı bedenlerini bulmak oldukça imkansız.  Mothu  Vintage olarak standart bedenlerde  kazak ürünlerini sizin için temin ediyoruz. Farklı vintage kazak bedenleri elbette olacaktır. Çoğunlukla kadın erkek kullanıma uygun unisex gruplara yer veriyoruz.  Ürün açıklamalarında beğendiğiniz vintage kazağın bedeninize ait olup olmayacağını kontrol edebilirsiniz. Tamamı Avrupa üretimi olan kazaklarımızın Türkiye beden karşılıklarına ve ölçülerine da yine aynı şekilde ürün açıklama bilgisinden ulaşıyor olacaksınız.

VİNTAGE KAZAK FİYATLARI

Ürünlerimizde sizler için ve herkesin ürünlerimize rahatlıkla ulaşması için en uygun fiyatlarla temin etmeye çalışıyor ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Vintage kazak  fiyatları  marka, model, dönem,  kumaş ve işçiliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Vintage kazaklarda bugün nerde ise bu kalitede ulaşıması imkansız saf yünlere saf ipeklere alpaca yünlere denk geleceksiniz kalitelerine dokunduğunuzda inanamayacaksınız. Onlara iyi baktığınız sürece uzun yıllar sizlere eşlik ettiklerini göreceksiniz. Ancak her koşulda nadir bulunan ancak en üst kalitede olan ve özenle seçilmiş benzersiz ürünlerimiz için en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Vintage kazak fiyatlarını karşılaştırmak isterseniz, sizin için listelediğimiz fiyat karşılaştırmalarını inceleyebilirsiniz

 
     

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR