İADE- DEĞİŞİM
Ürün ulaştığı gün dahil 3 iş günü içerisinde iade- değişim yapabilirsiniz.

3 iş günü koşulunu herhangi bir gerekçe ile aşarak veya dikkate alınmayarak iade gönderilen ürünler tarafınıza tekrar geri gönderilecektir.


İade ve değişim yapılacak ürünü
Yurtiçi Kargo ( 938623440 anlaşma kodu) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Üyeliksiz verilen siparişlerde sitemizde iade talebi oluşturulamamaktadır, belirtilen sürede İade değişim talebinizi ürün ulaştığı gün işlem başlatılması üzere E-mail, Whatsapp yoluyla iletişime geçerek iletmeniz gerekmektedir.

İade ve değişimde kargo masrafları ( gidiş - dönüş ) alıcıya ( sizlere) aittir. Siparişleriniz indirimli kargo ücretlendirmesi (69 tl) ye sizlere gönderilmektedir. İade ve değişimde bu haktan cayılmakta olup firmamıza fatura edilen kargo tutarı kadar mevcut bakiyenizden düşülerek iadeniz yapılacaktır. Şuan bizere fatura edilen kargo ücreti faturası min 93.30 tl dir Kargo desisine göre bu tutar farklılık göstermektedir. Kargo faturalarınızı mail yolu ile talep edebilirsiniz.

Örnek İade Kargo Hesaplama: 2000 tl üzeri ÜCRETSİZ KARGO siparişlerinizde KARGO GİDİŞ Masrafı 93.30+ KARGO DÖNÜŞ Masrafı 93.30 tl olarak mevcut bakiyenizden düşülecek toplam tutar 186.60 tl ( Kargo ücretleri minimum faturalandırma üzerinden hesaplanmıştır.Bu tutar kargo desisine göre farklılık göstermektedir.) 2000 tl tutarının altındaki siparişleriniz için kargo masrafı olarak bakiyenizden düşülecek toplam tutar  93.30+ (93.30 - 69) olarak 117.60 tl dir.

Ücretsiz kargo kampanyasından yararlanılarak oluşturulmuş siparişlerde talep edilen ürün veya ürünlerin iadesi hususunda iade edilecek ürünler minimum sipariş tutarı altına iniyor veya tüm ürünler iade ediliyor ise kampanya iptal olur ve iade edilecek tutardan kargo dönüş masrafı hariç bir kargo ücreti daha kesilir. 


Aksesuar ürünlerinin iade ve değişimi kabul edilmemektedir.
İndirim ve kampanya ürünleri, hediye çeki ile yapılan alışverişlerde iade- değişim yapılmamaktadır.

Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Satın aldığınız ürünü bize geri göndermenizin ardından tarafımızca incelemesi yapılır.

Kullanılmış, orjinal paketinde gönderilmemiş, paketi kargo poşetine konulmadığı için zarar görmüş ürünlerde iade değişim yapılamaz. Ürün kabul edilmeyerek sizlere tekrar gönderilecektir.

İnceleme sırasında kullanıcı kaynaklı bir sorun tespit edilmezse ürüne ait bedel( kargo gidiş-dönüş) masrafları kesilerek kredi kartınıza yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. 

İade tutarı banka prosedürüne göre kredi kartına ortalama 7-12 iş günü içerisinde, debit karta ise yaklaşık 30 iş günü içerisinde yansıtılır.

Kredi kartıyla ve taksitle yapılan alışverişlerde iade tekrar taksitle hesabınıza yansır.

EFT-Havale ile oluşturulan siparişlerinizde iade tutarı banka IBAN bilgileriniz talep edilerek hesabınıza 7 iş günü içerisinde nakit olarak yapılmaktadır.ŞİRKET

ADI/UNVANI: MOTHU VİNTAGE/ MİNE ZAMANİ

E-POSTA: [email protected]

TEL: +90545 549 0442

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR