HİKAYEMİZ

 

 

 

Mothù Vintage

 

 

Moda dünyasına yolculuğumuz on yıldan fazla bir süre önce başladı, ancak ilham kaynaklarımız çok daha eskilere dayanıyor. Victoria, Belle Epoque ve Edward ihtişamı veya art deco döneminin zarifliği ve karmaşıklığı gibi her zaman daha tarihi dönemlere çekildik. Vintage estetiğin romantik doğasıyla harmanlanmış, gerçek tutkumuzu bu kadar zamansız moda alanında bulduk. Zaman ilerlese de, onların nostaljisini ve güzelliğini aramak için her zaman onlarca yıl öncesine dönüyoruz ki bu bir sır değil, moda dünyasındaki yerimizi de burada bulduk.

On yıldır modanın içindeyken, in-vogue stillerin genellikle vintage öğelerden ilham aldığını fark etmeye başladık. Bu güne kadar vintage parçalar en yeni koleksiyonlara öncülük etti. Onlarca yıl öncesinden bu zamansız parçalara karşı kalıcı bir aşk var. Yeniyi eski yaratırken bizlerde kaynağa odaklanarak 2017'de Mothu’yu açmaya karar verdik - en güzel parçaları sizler için topluyor ve küratörlüğünü yapıyoruz. Bu tür kıyafetleri tekrar dolaşıma sokarak sürdürülebilir moda uygulamalarına katkıda bulunuyor, ilgilenen alışveriş yapanların kendi kişiliklerini ve benzersizliklerini vurgulayacak mükemmel parçaları bulmalarına aracı oluyoruz.

Mothu Vintage koleksiyonlarımızda özenle seçilmiş parçalarla romantik bir nostalji ve güzellik ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Moda gerçekten bir sanattır ve eski moda kendi benzersiz ifade ve öz kimlik biçimlerini çağrıştırmaktadır. Sizi zaman ve moda içinde geriye götüren en karmaşık ve enfes parçalar arasında yolculuk yapma deneyiminin keyfini çıkarmanızı istiyoruz. Umarız Mothu Vintage da geliştirdiğimiz koleksiyonlar size ilham verir ve ruhunuzu doldurur. Umarımız sevdiğiniz, kim olduğunuzu hatırlatan ve bizim onları bulmayı sevdiğimiz kadar giymeyi sevdiğiniz parçalar bulursunuz. Yeni hayatlarında sizinle parlasınlar.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR