Toplam 200 / 1400 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

     
     
 

VİNTAGE GÖMLEK NEDİR?

 

Öncelikle “Vintage” ne demek bundan bahsedelim. Vintage, bulunduğumuz tarihten en az 30 yıl önce üretilmiş olan ürünlere verilen isimdir. 30 yıldan daha önce üretilmiş ürün ve modeller ise “ANTİKA” olarak geçer.

 

Vintage gömlekler ise bulunduğumuz yıldan itibaren en az 30 yıl önce üretilmiş olan gömlek ürün ve modelleridir.

 

Mothu Vintage mağazamızda günümüzden tam en az 30 yıl önce üretilmiş olan vintage gömlek çeşitlerimizi bulabilirsiniz. Çoğunlukla 1980 yılına ait olan vintage gömlek koleksiyonumuz içerisinde öncesi ve sonrasındaki yıllara ait birçok modeli de görebilirsiniz.

 

Birbirinden şık vintage gömlek modellerimizin bir çoğu dönemin ünlü markalarına ait olup, dönemin en iyi tasarımlarına sahiptir. Koleksiyonumuz arasında Givenchy Louis Vuitton Escada gibi dünya markalarına ait değerli parçaları da bulabilirsiniz.

 

Sınırlı sayıda bulunma imkanı olan ürünlerimizde stoklar ise tek adet olarak yer alır. Vintage gömlek bedenlerine ulaşmak oldukça zordur. Belirli sayıda ve stokta sizin için bulduğumuz nadir ürünlerimiz, artık sadece sizde olup yine size ait kalacaktır.

 

VİNTAGE GÖMLEK MODELLERİ

 

Bundan en az 30 yıl önce moda elbette farklıydı. Bu sebeple vintage gömlek modellerinin kendine özgü tasarımları ve detayları yer alıyordu. Her dönemin modasında olduğu gibi ürüne ait dönemde göz kamaştıran ve kıskandıran tasarımlar yer alıyordu. Zamanın şartlarında insanların almak için sıraya girdiği nadir vintage gömlek modellerini şimdi sizlerle ulaşılabilir fiyatlarla yeniden buluşturuyoruz.

 

VİNTAGE GÖMLEK BEDENLERİ

 

Bugün online alışveriş sitelerinde beğendiğiniz bir gömleğin farklı renklerini ve bedenlerini bulabilirsiniz. Ancak bundan en az 30 yıl önce üretilmiş bir gömlek modelinin farklı bedenlerini bulmak oldukça imkansız. Mothu Vintage olarak standart bedenlerde gömlek ürünlerini sizin için temin ediyoruz. Farklı vintage gömlek bedenleri elbette olacaktır. Ürün açıklamalarında beğendiğiniz vintage gömleğin bedeninize ait olup olmayacağını kontrol edebilirsiniz. Tamamı Avrupa üretimi olan gömleklerimizin Türkiye beden karşılıklarına ve ölçülerine da yine aynı şekilde ürün açıklama bilgisinden ulaşıyor olacaksınız.

 

VİNTAGE GÖMLEK FİYATLARI

 

 

Ürünlerimizde sizler için ve herkesin ürünlerimize rahatlıkla ulaşması için en uygun fiyatlarla temin etmeye çalışıyor ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Vintage gömlek fiyatları marka, model, dönem, kumaş ve işçiliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Onlara iyi baktığınız sürece uzun yıllar sizlere eşlik ettiklerini göreceksiniz. Ancak her koşulda nadir bulunan ancak en üst kalitede olan ve özenle seçilmiş benzersiz ürünlerimiz için en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Vintage gömlek fiyatlarını karşılaştırmak isterseniz, sizin için listelediğimiz fiyat karşılaştırmalarını inceleyebilirsiniz.

 
 
 
 
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR